Strefa EEC Members zadebiutowała na Europejskim Kongresie Gospodarczym
W trakcie XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym funkcjonowała strefa EEC Members, umożliwiającą spotkania i networking w kameralnej atmosferze, a także oferująca szereg wydarzeń.

7 maja odbyło się tu spotkanie „Rozmowy o dyplomacji ekonomicznej”, którego gośćmi specjalnymi byli Andrzej Szejna, sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz Robert Rostek, ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Królestwie Arabii Saudyjskiej. 

Z kolei 8 maja zorganizowano tu spotkanie z przedstawicielami instytucji państwowych i dyplomacji gospodarczej Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale także reprezentantami samorządu gospodarczego, przedstawicieli zarządów funduszy inwestycyjnych i największych polskich firm. 

Bardzo nas cieszy, że przez trzy dni Europejskiego Kongresu Gospodarczego strefa EEC Members tętniła życiem i była miejscem wielu ciekawych rozmów. Mamy nadzieję, że były ona dla państwa źródłem biznesowych inspiracji. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie naszej społeczności, który odbędzie się w czerwcu (szczegóły już wkrótce).