XVI Europejski Kongres Gospodarczy za nami. Współtworzyli go członkowie EEC Members
Za nami XVI Europejski Kongres Gospodarczy. W tym roku udział w EEC wzięli goście specjalni, których wystąpienia odbiły się szerokim echem na świecie. Kandydatka Europejskiej Partii Ludowej na przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen i premier Polski Donald Tusk przedstawili w Katowicach perspektywy i plan dla Unii Europejskiej na najbliższe lata.

O wyjątkowości tegorocznej edycji świadczą też liczby (17 tys. uczestników stacjonarnych i online, 650 akredytowanych dziennikarzy, 1200 prelegentów i 180 debat) oraz liczne podziękowania i pozytywne opinie spływające do nas od gości, partnerów i uczestników kongresu.

Bardzo duży udział w sukcesie 16. edycji wydarzenia mieli członkowie EEC Members. To Państwo współdecydowali o ostatecznym kształcie wydarzenia, to Państwa głos wzbogacił wiele naszych dyskusji i debat. Cieszy nas także pozytywny odbiór specjalnie przygotowanej dla Państwa na czas kongresu Strefy EEC Members.

Serdecznie dziękujmy za bardzo owocną współpracę podczas 16. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Do zobaczenia na kolejnym, czerwcowym spotkaniu EEC Members (szczegóły już wkrótce).